PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713570}

Jej twarz

The Last Face
6,1 3 118
ocen
6,1 10 1 3118
Jej twarz
powrót do forum filmu Jej twarz

Jak to jest, że jedyna ocena jest bodajże pana redaktora Walkiewicza, który podsumował dzieło w swojej recenzji 2/10, a filmweb wyświetla 3? :)

Czuję mały szwindel... :)

ZAK28

Ja z przekory (bo filmu nie widziałem) dałem dziesiątkę i... nic. Nadal jest jeden głos i trzy gwiazdki...

ZAK28

T-Durden dał 3.

ocenił(a) film na 7
NickError

Hehehhee dobre

ZAK28

Na "IMDB" również przeciętna ocena tego filmu. Liczba oddanych głosów nieco ponad 1000.

ZAK28

Nota filmweb 5,2/10 , IMDB 4,0/10 a na rosyjskim odpowiedniku 6/10
Ogólnie noty niskie.
https://www.kinopoisk.ru/film/810264/

ZAK28

Na wielu innych filmach też nie raz widziałem podobne przypadki. Na tą chwilę jak ktoś nie uważa, że średnie z tych filmów są ustawiane pod matematykę uprzedzeń dumnego filmwebu lub błędnie działający nie poprawiany system (lub oba na raz bo przecież się nie wykluczają) to po prostu widzi co chce widzieć i już tej osoby nie przekonasz.

Ja dalej czekam na amerykański dokument "What is a Woman", którego filmweb pomimo prób dodawania nie chce dołączyć do bazy danych. Co, jeśli ktoś go oglądał, już pokazuje czarno na białym jak filmweb jest bardzo dumnym patrzącym z góry na użytkowników stronniczym upolitycznionym serwisem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones