PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843004}
6,0 31 858
ocen
6,0 10 1 31858
4,8 9
ocen krytyków
The Old Guard
powrót do forum filmu The Old Guard

Ocena na 1? serio?

ocenił(a) film na 7

Cały czas intryguje mnie ocena Pana Marcina Pietrzyka. Film nie jest wybitny i oceny 3-6 są całkowicie dla mnie zrozumiałe. Niemniej ocena 1??? Nie wyobrażam sobie filmu, który byłabym w stanie ocenić na 1 (może zbyt mało widziałam). Dałam 7, bo dobrze się bawiłam, bez większej refleksji, bez rozkminy, bez wnikania w szczegóły. Podkreślam, że to nie jest film wybitny. Jest to strzelanka na sobotni wieczór po jednym głębszym... Ale 1???? Serio?

sogia

Ten tutaj film właśnie oglądam i moja ocena obecnie oscyluje pomiędzy 4-5. 6 to już film do którego chciałbym wrócić, a np. 3 to zdecydowanie za nisko. Tak co do oceny z 1- ką, bywają takie perełki, mam ich kilka i bezsprzecznie numer 1 to horror z niesamowitą akcją, bardzo krwawy i stresujący ;) Ten film to jest prawdziwe dno dna, a tytuł tego hitu to: Ptakodemia. Poezja :) wracając do rozbieżności ocen, to Użytkownicy tutaj za często podchodzą emocjonalnie do filmów i wychodzą później duże wachania ocen jak tutaj, od 1 do 8. Z innej strony jakby wszyscy oceniali wszystko podobnie to strasznie nudno by było. https://www.filmweb.pl/film/Ptakodemia-2010-501276

użytkownik usunięty
sogia

Ocenianie ocen to schizofrenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones