Charlize Theron

8,3
67 541 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlize Theron
nataszowa

Moich też ;-)

iraz75

Pzdr:)

nataszowa

Mnie najbardziej zadziwia to, jak bardzo potrafi się zmienić do roli. To naprawdę sztuka

Muzeelo

Kameleon nie kobieta. Teraz ostatnio np fajnie zagrała negatywną postać w F&F

nataszowa

Super rola!!! Taka fajnie zimna...

Muzeelo

W kilku filmach ją taka widziałam i sprawdza się w tym idealnie

nataszowa

posągowa piękność, nie mogę się na nią napatrzeć

Sieroctwo

A co najważniejsze - potrafi grać, a to wśród tych młodszych aktorek ie takie częste niestety...

nataszowa

zgodzę się ;-)

iraz75

Pzdr!

nataszowa

Dla mnie najlepsza!

nataszowa

to prawda! popieram!

nataszowa

Jej piękno to kwestia względna. Gdy miała 20 lat - tak, była piękna. Ale jest to kobieta duża, mocno zbudowana. Nie chodzi tylko o wzrost, ale o ogólnie mocną budowę, lekko męską. Dobrze, że nie przesadza na siłowni, bo gdyby była jeszcze do tego muskularna, to wyglądałaby jak w filmie Monster, ale bez charakteryzacji. ;)

Aktorką jest dobrą, ale chyba już nie mógłbym powiedzieć, że piękną. Posągową pięknością była i jest (również obecnie niezbyt drobna) Monica Bellucci. Ale pozostała hiper kobieca, delikatna, zmysłowa. Tego o Afrykance już nie powiem.

per333

Święta racja. W ogóle moim zdaniem są różne "piękna" - Monica B. jest cudowna, ale czy młoda Brylska była brzydsza? na pewno nie, ale była inna, inny typ urody. Trzeba by też przyjąć podobne kryterium wieku. Podobnie z Charlize i innymi, najważniejsze, że ma naturalne usta, bo ta moda na sztuczne wary zaczyna już być żałosna no i w niektórych filmach naprawdę wyglądała świetnie.

nataszowa

W ogóle dawniej te aktorki to były naturalnie piękne, spójrz jak teraz te całe celebrytki wyglądają - jakaś masakra

bikerski

Wiem, widzę, co się dzieje wśród moich koleżanek. Naprawdę trzeba się napracować, żeby dały sobie spokój z powiększaniem ust etc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones