Elizabeth Berkley

7,1
702 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Berkley

Tylko ma wielki tyłek, w Showgirls nic innego nie widziałam,tylko jej wielką dupe. Tak pozatym jest bardzo ładna, ma świetne oczy ale ten jej tyłek.

galadriela

Jakos ogladajac ten film nie zwrocilem uwagi aby miala tak wielki ten tylek ;=) Czy nie przemawia tu przez kogos nutka zazdrosci? :P
Pozdrawiam,
K.

Krondar

w Showgirls zauważyłam, że miała FENOMENALNY tyłek!
OGÓLEM - śliczna aktorka!

Marvaille

Ale on ma 180 cm wzrostu chyba ;/ A po za tym ten tyłem wcale nie był taki wielki i w "Showgirls" wyglądała świetnie (a jak tańczyła). Tyle że zagrała nie najlepiej i to największy minus ;/

Sidewinder

ogólnie nie podobała mi się w tej roli... ani jej sztywny taniec mi sie nie podobał, ani jej tyłek... ani jej filmowy image (był taki wulgarny (choć zakładam że taki miał być)
Gina Gershon była w swojej roli o wiele lepsza...

Coyotman

Obejrzyj sobie koniecznie "Białe Wilki II" (film nakręcony w tym samym roku co "Showgirls") w którym Elizabeth Berkley gra świetną rolę niejakiej Crystal. Zupełnie inny świat (np. ZERO erotyzmu) i moim zdaniem jej najlepsza rola w tym okresie (dodam tylko, że gra tutaj nastolatkę biorącą udział w wyprawie badającej populację wilków).

Bociek_O_le

dzięki za polecenie - napewno skorzystam

galadriela

No nie da się ukryć, mnie też się to rzuciło w oczy. Niby szczupła, nawet ładna, ale ten tyłek to ogromny ma.

galadriela

tak tak jasne wielki tyłek.. wielka przesada.. Wiadomo skąd sie biorą anorektyczki.. miedzy innymi przez takie osoby z takimi złotymi myślami.
Wg mnie wygladała świetnie.

użytkownik usunięty
natallap

Najwięcej wśród tych krytykujących zwłaszcza tę aktorkę i za jej wygląd, jest osób wyglądających poniżej pospolitości. To chyba o czymś świadczy.

galadriela

tragiczna, takiego drewna dawni nie widziałam... tyłek faktycznie ma fest ale nie jest on aż taki zły jak jej twarz... rzecz gustu ale ja nie mogłam na nią patrzeć

ceylor

jezu,nie moge patrzec na te zazdrosne komentarze,opanujcie sie dziewczyny,ona ma fajną buźkę,większy tylek,ale moim zdaniem jest genialny,o J.Lo mówią ze ma najlepszy tyłek bo właśnie duzy,więc prosze was....faceci lubią kiedy dziewczyna ma czym pokręcić,a nienawistne komentarze tego nie zmienią ;)

pozdrawiam dziewczyny które mają co pokazac, jest nas mało,ale jesteśmy cenne ;D

Shrodis

Co racja to racja:D

Shrodis

Tyłek J. Lo akurat nie jest fajny, może w teledyskach czy filmach.....wiadomo - magia kina. Nawet najgrubsza baba przed kamerą ucharakteryzowana itp będzie wyglądać seksownie.
Ale jeśli chodzi o tą aktorkę to ma idealną figurę moim zdaniem, bo jest wysoka i proporcjonalna. Po prostu ideał.

galadriela

pewnie sama chciałabyś mieć taki tyłek

galadriela

Ja się zachwycałam jej figurą.

galadriela

Fajna, nie ma to tamto^^ precz z anorektyczkami!

galadriela

nie taki wielki calkiem fajny no i proporcjonalny wielki to ma kardashian albo siostry williams

galadriela

Wielki , w sam raz. Miała piękną kształtną dupcię i w ogóle boskie ciało, które było jedną z nielicznych zalet filmu. Ja lubię jak kobitka ma na czym usiąść no i czym oddychać. Z twarzy taka sobie.

ferdek_5

Taka sobie? Toż to piękność jest :D

użytkownik usunięty
galadriela

Polecam się leczyć na wzrok i od razu główkę. Może to pomoże.

galadriela

fakt, miała w tym filmie wielki tyłek ! w ogóle ma brzydkie oczy i wygląda na zołzowatą, ujdzie w biedzie.

galadriela

Czyżby zazdrość? :D

Radiw84

co jak co ale ja mam fajny tyłek i tu zazdrości nie ma tylko spostrzeżenie :D

galadriela

To bardzo subiektywne, gdyż moim zdaniem pupę miała śliczna. Generalnie wielka szkoda tej aktorki: arcypiekna, seksowna, a została całkowicie zmieszana z błotem za występ w tym filmie, co przekreśliło jej dalsza karierę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones