PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680870}

Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie

A Million Ways to Die in the West
6,2 82 678
ocen
6,2 10 1 82678
4,3 16
ocen krytyków
Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie
powrót do forum filmu Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie

Moustachery 8/10

ocenił(a) film na 8

Z komediami jest jak z horrorami. Jednym podejdzie to, innym co innego. Dla mnie jedna z lepszych ubiegłorocznych komedii. Dużo lepsza od "22 Jump Street". Jasne, film za mądry nie jest, ale jest ŚMIESZNY. A tego przede wszystkim szukam w komediach.

ocenił(a) film na 6
lukasz_urs

Zgadzam się, jak na komedię całkiem niezły, poza tym ,,jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził'' . Wiele komentarzy skupia się na tym,że to nie jest ambitny film itd, tylko że czego oczekiwać po komedii? Zwłaszcza amerykańskiej? Komedie są zazwyczaj na odmóżdżenie i zrelaksowanie się a nie na jakieś przemyślenia. Pozwolę sobie jeszcze wspomnieć,że dużo dramatów,horrorów i filmów akcji też nie zalicza się do szczególnie ambitnych, a przez niektórych- o czym świadczą oceny ,klasyfikują się pod takowy. Ale przeważnie najbardziej obrywają komedie.

ocenił(a) film na 8
lukasz_urs

8/10 bez wahania!!! dawno nie siadła mi tak znakomicie komedia :) a motyw z "powrotem do przyszłości" po prostu mnie rozwalił :)

rybakow71

Tak samo jak motyw z DJango na końcu filmu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones